Breadcrumbs


Küpsistepoliitika

Me kasutame küpsiseid

Reckitt Benckiseri grupi ettevõtted (“Reckitt Benckiser”, “meie”) kasutavad küpsiseid ja teisi automaatseid vahendeid, et koguda teatud teavet meie võrgulehtede külastajate kohta, näiteks kui palju kasutajaid külastab meie lehekülge ja millised on enimvaadatud leheküljed. Seda teavet kogudes õpime, kuidas paremini kohandada meie võrgulehti ja reklaami meie külastajatele. Me kogume seda teavet erinevate vahendite abil nagu küpsised, veebimajakad ja teised sarnased tehnoloogiad. Kui viitame “küpsistele”, mõtleme neid kõiki.

Küpsised ja teised automaatsed vahendid andmete kogumiseks

Küpsised

Küpsised on väikesed tekstifailid, mis pannakse teie arvuti kõvakettale, kui külastate meie lehekülgi. Võime kasutada küpsiseid, et näiteks teada saada, kas olete meid enne külastanud või olete uus külastaja, ja aidata meil identifitseerida veebilehe funktsioone, mis teile kõige rohkem võiksid huvi pakkuda. Küpsised võivad tõhustada teie veebikogemust, salvestades teie eelistusi, kui külastate teatud saite.

Veebimajakad

Veebimajakad (samuti tuntud kui internetimärgid, pikselmärgid ja läbipaistvad GIFid) on tavaliselt läbipaistvad graafilised pildid, mis on võrgulehel. Veebimajakaid kasutatakse kombinatsioonis küpsistega, et mõõta külastaja tegevust võrgulehtedel. Me võime kasutada veebimajakaid, et saada teavet  nagu veebimajakaga lehe allalaadinud arvuti IP aadress, võrgulehe URL, millel veebimajakas ilmub, aeg, kui kaua majakat sisaldavat lehte vaadati, ja  veebilehitseja tüüp, millega lehte vaadati.

IP-aadressid ja URLid

IP-aadress on kordumatu tunnus, mida teatud elektroonilised seadmed kasutavad seadmete tuvastamiseks ja üksteisega internetis suhtlemiseks. Kui te külastate meie võrgulehte, võime  veebimajakat kasutades vaadata internetiühenduse saamiseks kasutatava seadme IP-aadressi. Me kasutame seda teavet selleks, et määrata kindlaks seadme füüsilist asukohta ja mõista, millisest geograafilisest regioonist meie külastaja tuleb. Me võime kasutada seda teavet, et muuta teie jaoks võrgulehe esituse viisi, tõhustamaks teie külastust.

URL (uniform resource locator) on unikaalne tunnus või aadress igale interneti ressursile, mis tegelikult on külastatava võrgulehe aadress. Me kasutame seda teavet, et näha, milliseid lehekülgi külastatakse ja kuidas te meie võrgulehel liigute. 

Milliseid küpsiseid me kasutame?

Me kasutame oma võrgulehel järgmisi küpsiseid:

Otseselt vajalikud küpsised

Need küpsised on olulised selleks, et teostada teie poolt algatatud tehingut või taotlust. Näiteks teie poolt antud teabe salvestamine, kui liigute lehel, ja teie sisselogitud staatuse haldamine sessiooni ajal. Te ei saa neist küpsistest loobuda, kuna võrgulehed ei saa ilma nendeta korralikult toimida.

Funktsionaalsed küpsised

Need küpsised võimaldavad võrgulehel meelde jätta teie tehtud valikuid, et pakkuda teile kasulikku funktsionaalsust. Näiteks, funktsionaalsed küpsised võimaldavad meie lehel mäletada teie spetsiifilisi seadistusi nagu teie riigi valik ja püsiv sisselogitud olek, kui see on teie poolt valitud, ja muid kohandatud funktsioone.

Analüütilised küpsised

Need küpsised võimaldavad meil koguda andmeid meie võrgulehe kasutuse kohta, sealhulgas sisu kohta, millele te meie lehte sirvides klõpsate, eesmärgiga mõõta efektiivsust ja tarbija suhtlemist lehega ning täiustada meie lehte aja jooksul. Need küpsised võivad olla loodud analüüsiteenust pakkuva kolmanda osapoole poolt, kuid neid kasutatakse üksnes meie võrgulehega seotud eesmärkidel.

Reklaami küpsised

Need küpsised jätavad meelde meie võrgulehe ja teiste lehekülgede kasutusega seonduvat teavet, et saaksime teile meie ja teistel lehekülgedel edastada reklaami ja muud suunatud teavet.

Sotsiaalmeedia küpsised

Need küpsised võimaldavad juurdepääsu suhtlusvõrgustikele ja võivad koguda isiklikku teavet selle kohta, kuidas te neid võrgustikke kasutate. Meil puudub kontroll, kuidas suhtlusvõrgustikud võivad koguda ja kasutada teie isikuandmeid ja nende kasutamine sõltub sotsiaalmeedia privaatsuspoliitikast.

Täpsemat teavet sellel lehel kasutatavate küpsiste kohta võite leida Eelistuste keskusest, millele pääsete ligi selle lehe sulgemisel.

Et rohkem küpsiste kohta teada saada, külastage http://www.allaboutcookies.org/  

Kuidas küpsiseid blokeerida või eemaldada

Enamik veebilehitsejaid ütlevad teile, kuidas peatada uute küpsiste aktsepteerimine, kuidas teavitatakse, kui saate uue küpsise, ning kuidas blokeerida olemasolevaid küpsiseid. Pange tähele, et ilma küpsisteta ei pruugi olla võimalik kõiki meie võrgulehe funktsioone täielikult kasutada.

Kui te soovite küpsiseid oma veebilehitsejas hallata, minge palun sobivale lingile allpol:

  • Internet Explorer
  • Firefox
  • Chrome
  • Safari

Kuidas meiega ühendust võtta

Et saada rohkem teada Reckitt Benckiseri privaatsustavade kohta, vaadake palun meie Privaatsuspoliitikat.