Olenemata sellest, kas te koos partneriga töötate parajasti Kama Sutrat läbi või eelistate jääda ühtede ja samade juba proovitud ja usaldusväärsete lemmikute juurde, on siiski mõned asendid, mida kõik võiks vähemalt korra proovida. Siit leiate mõne klassikalise ja mõne teise, mis on veidi fantaasiarikkamad ja sportlikult nõudlikumad:

1. Koerapoos

Mõlemale partnerile suurepärase asendi puhul on koerapoos populaarne ja seda väga heal põhjusel. See on lihtne: üks partner on neljakäpukil, samal ajal kui teine siseneb tagantpoolt.
Selles asendis on mõlemal võimalik reguleerida kiirust ja sügavust ning mis veelgi parem, jättes käed vabaks saab lisapuudutustega erutust võimendada. Ja miks mitte ka sekslelu mängu võtta, et võimendada naudingut veelgi.

2. Sületants

Esiteks on teil vaja tooli. Selleks sobib ükskõik milline tool, kui see on piisavalt tugev, et teid mõlemaid kanda. Vastasel juhul võib teie sessioon lõppeda õnnetult ja pindudega erinevates  ebamugavates kohtades.

Üks partner istub toolil ja teine istub harki peale.

See asend on lõbus alasti, kuid see võib tunduda veelgi seksikam ja spontaansem kui jätate mõlemad mõne oma riideeseme selga.

See on hea asend eelkõige sellele partnerile kes istub peal, sest tema kontrollib iga liigutuse nurka, sügavust ja kiirust.

Aga sama hea on see ka toolil istuvale partnerile, kes saab istuda ja nautida. Kuna nende mõlema käed on vabad, annab see võimaluse partneri keha hellitamiseks ja erutuse võimendamiseks.

3. Püstine kähkukas

Seda kutsutakse põhjusega kähkukaks. Seisev asend võib olla nii energiline ja põnev ja  enamasti viib see selleni, et mõlemad partnerid lõpetavad kiiremini kui tavaliselt, mis teebki sellest asendist ideaalse, eriti kui teil on kiire.

Toetu vastu seina ja kui oled sportlikum proovi panna üks või mõlemad jalad ümber oma partneri vöökoha. Kui vaja, võid kasutada kas tooli või midagi muud, mis aitaks tasakaalu hoida.

See on populaarne asend spontaanseks seksiks näiteks väljaspool magamistuba või ideaalne lahendus kui olete väljas või hoopis kuskil kitsas ruumis.

4. Sild

Variatsioon vanast heast misjonäriasendist, joogahuvilistele väga loomulik. Silla seksiasend nõuab veidi rohkem paindlikkust, kuid see on kindlasti proovimist väärt.

Misjonäriasendis istub pealpool olev partner oma pahkluudele, et võimaldada all oleval partneril kelle jalatallad toetuvad maha end ülespoole kaarutada ja tõsta oma puusad madala sillana lae poole. See annab täiusliku sisenemise poosi. 

Uus sisenemisnurk võimaldab intensiivse stimulatsiooni tekke ja lisaks on sellel poosil boonuseks see, et pingutate reisi ja tuharaid sarnaselt jõusaali harjutustele!

5. Lehmatüdruk

Lehmatüdruku poos on veel üks asend, kus peal oleval on suurem kontroll toimuva üle. Üks partneritest on selili, teine olles näoga ettepoole, istub harki peale, mõlemad põlved külgedel kõverdatud. Osa raskusest saab maha võtta, kui kummarduda veidi tahapoole või ettepoole ja toetuda kätele.  

Olles pealpool, võid aidata oma partneri orgasmi edasi lükata, aeglustades tempot ja samas võib see asend suurendada ka Sinu enda orgasmi intensiivsust.

Kui teil on need asendid juba omandanud ja olete valmis uuteks väljakutseteks, siis siin on mõned seksiasendid edasijõudnutele, mille võiksite oma repertuaari lisada.

RB-M-01599