Igaüks, kes seda kogenud on, teab, et kui kondoom puruneb, võib see kogu naudingu ära rikkuda.

Pole vahet kui intensiivne või kui seikluslik teil kahekesi on, kondoom ei lähe katki, kui seda kasutatakse õigesti. Siin on kirjas, kuidas hoida oma kirge ja kondoomi rikkumatuna.

Jälgi kondoomi aegumiskuupäevi

Kui Sul tekib see hetk ja ainus kondoom, mille leiad, on see, mis on sahtli tagumisse otsa ununenud, siis kontrolli kindlasti selle aegumiskuupäeva.

Me saame aru, et see on viimane asi, millele Sa sellel hetkel mõelda tahaksid, kuid aegumiskuupäevad on seal põhjusega. Te ei sööks ju aegunud toitu, miks siis anda oma tulevik ja tervis aegunud kondoomi kätte?

Kui pikk on kondoomide säilivusaeg? Durex`i kondoomide säilivusaeg on tavaliselt 5 aastat, kuid kui kondoomi kehtivusaeg on käeulatuses, ei ole see enam nii kindel ja purunemistõenäosus on suurem; fakt.

Sellega seoses võiksite nüüd ennast uute kondoomidega varustada.

Hoidke kondoome nõuetekohaselt

Nii nagu oma lemmikjookigi, tuleb ka kondoome hoida jahedas ja kuivas kohas. Kui jätta need kuuma autosse või öökapile otsese päikesevalguse kätte, võib selle materjal praguneda.

Et tagada nende hea kaitse, leia oma magamistoas koht, kus saad oma kondoome turvaliselt hoida.

Kui oled otsustanud seda rahakotis hoida, ära jäta seda sinna liiga kauaks, sest rahakoti avamisest ja sulgemisest tulenev hõõrdumine võib põhjustada lateksi kulumist.

Vältige rebendeid kasutades libesteid

Kui asjad on seal allpool natuke kuivad, võib see olla mitte ainult ebamugav, vaid ka põhjustada kondoomi purunemist.  

Et kondoomid püsiksid tervena, kasutage kindlasti libestusvahendit või ostke eelnevalt libestatud kondoomid, näiteks Durex Extra Safe kondoomid. Seda, kui palju libestit on igas Durexi kondoomis, näete pakendi esiküljel oleva ikoonil.

Libesti lisamine kaitseb kondoomi hõõrdumise eest, mis võib põhjustada rebenemist, ning annab Sulle ja Su partnerile võimaluse ilma ebamugavuseta nautida tegevust. Libesti kasutamine muudab ka paljude naiste jaoks seksimise nauditavamaks.

Kui Sulle meeldib seksimise ajal tunda veidi hõõrdumist, kuid soovid jääda turvaliseks, proovi kasutada ribidega või täppidega kondoomi koos spetsiaalse libestiga, mis lisab tundlikkust veelgi juurde

Valige õige suurus ja tüüp

Nii nagu Sinu lemmiktossud, on ka kondoome eri suuruses, et need oleks mugavad. Kui suurt Sina tahad? Vaata karbi esikülge, et leida õige suurus.

Kui ümber peaks kondoom olema? Mitte nii ümber, et tunnete hõõrdumist ja pinget, mis võib põhjustada kondoomi pragunemist või rebenemist. Kui teie kasutatav kondoom ei kata kogu peenist mugavalt, proovige Durex Invisible XL kondoome.

Kondoom ei ole tõhus, kui see on liiga vabalt, sest siis võib see maha libiseda. Kui Sa ei ole kindel, milline on Sinu kondoomi suurus või stiil, siis lihtsalt proovi paari erinevat tüüpi, et välja selgitada, mis just Sulle sobib.

Avage pakend ettevaatlikult

Me teame, et need uued stiletto-küüned on püssid, kuid teravad küüned, sõrmused ja kehaneedid ei sobi kondoomidega hästi kokku, nii et ole alati ülimalt ettevaatlik, kui paned endale kondoomi või kui lased seda teha oma partneril.

Ja et oleks selgus majas, kondoomipakendid ei ole mõeldud selleks, et neid hammastega avada.

Pange kondoom õigesti peale

Kondoom ei ole tõhus, kui see ei ole õigesti peale pandud. Kondoomi õigesti paigaldamiseks on oluline võtta aega, et vähendada võimalikke rebendeid või äralibisemist. Samuti ei ole hea mõte panna kondoomi peale pimedas. Sa pead nägema, mis Sul käsil on...

Et kondoomi õigesti peale panna tuleb alustada kondoomi otsa pigistamisest ühe käe nimetissõrme ja pöidlaga, et sinna ei jääks õhku ja seejärel rullida teise käega ettevaatlikult alla.

On oluline, et jätad otsa veidi ruumi, sest muidu võib pärast ejakulatsiooni tekkida õhupalli efekt ja kondoom võib puruneda.

Kui olete närvis või ülierutatud ja käed värisevad (seda juhtub ka parimatega meist), palu oma partneril appi tulla. Üks meeskond, üks unistus.

Kondoome ei tohiks kunagi panna topelt. See on müüt ja muudab kondoomi tegelikult vähem tõhusaks.

Tahad rohkem üksikasju kondoomiga seksimise kohta? Kui Sa ikka veel muretsed, et sa ei tee seda õigesti, siis siin on 7 sammu pikkune juhend selle kohta, kuidas kondoomi panna.

RB-M-01616