Kuidas kondoome tehakse?

Me räägime, kuidas ja millest kondoome valmistatakse ja milliseid teste tehakse, et kontrollida meie kondoomide laitmatut kvaliteeti, mis mitte ainult ei vasta rahvusvahelistele nõuetele, vaid ületab neid!

Just seepärast valivad iga päev miljonid inimesed Durexi...

Kuidas kondoome tehakse?

Kõigi kondoomide tootmine algab üsna sarnaselt: lateksile stabiilsuse ja tugevuse lisamiseks segatakse seda kemikaalidega ning kuumutatakse (eelvulkaniseeritakse). Selle protsessi käigus reageerivad kemikaalid lateksis sisalduva kummiga, muutes seda tugevamaks, vastupidavamaks ja vähendades selle allergeensust.

Kindluse mõttes testime seda seejärel uuesti.

Siis edastatakse lateks suuresse kontrollitud temperatuuriga hoiumahutitesse.

Lateksisse sukeldatakse ühtlases reas puhtast klaasist vormid, mille peale jääb lateksikiht.

Vorme pööratakse, et tagada lateksi ühtlane jaotumine.

Pärast kuivamist sukeldatakse vormid teist korda lateksisse.

Seejärel käivad vormid läbi ahjust, kus kummi vulkaniseeritakse. Sellega viiakse lõpule keemilised reaktsioonid ja tagatakse lateksist kondoomide piisav tugevus ning elastsus.

Lõpuks eemaldatakse kondoomid vormidelt ja pestakse läbi, et eemaldada veeslahustuvad jäägid. Viimaks kaetakse need farmakoloogiliselt ohutu pulbriga.

Testid, testid

Nüüd jäetakse latekskondoomid umbes 2 päevaks lõplikult valmima.

Seejärel ootab neid elektroonilise testimise masin, mis kontrollib võimalike aukude ja defektide leidumist. Järgmiseks edastatakse need masinasse, kus iga kondoom pakendatakse eraldi fooliumpakendisse.

Selle käigus sisestatakse fooliumpakendisse ka kasutatav libesti ja maitselisand.

Fooliumpakendid kuumsuletakse ja neile trükitakse partiinumber ning aegumiskuupäev. Fooliumpakenditest võetakse proovieksemplarid, mida testitakse lekete ja muude defektide suhtes.

Durexi kondoomid pakitakse teadlikult ruudukujulistesse fooliumpakenditesse, kuna oleme tõestanud, et see avaldab kondoomidele ristkülikukujulise pakendiga võrreldes vähem survet. Sellest on nüüd saanud tööstusharu standard.

Fooliumpakendis Durexi kondoomid pakitakse karpidesse, mis on valmis klientidele saatmiseks.

Hea küll ... pea-aegu valmis.

Enne kondoomide tehasest väljasaatmist sooritame lõpliku kvaliteedikontrolli, mis aitab meil veenduda, et kondoomid vastavad asjakohastele riiklikele ja rahvusvahelistele standarditele (latekskondoomide osas). Samuti peavad need vastama Durexi rangematele kvaliteedinõuetele.

Mis teste me teeme ja miks?

Elektrooniline testimine – iga kondoomi kontrollitakse torkeaukude, defektide ja ebaühtluste suhtes

Lekkekindluse test veega – kuus täidetakse veega 2 000 000 prooviks võetud kondoomi, mis jäetakse minutiks rippuma, et kontrollida võimalike lekete esinemist

Õhuga täitmise test – kuus läbivad umbes 500 000 prooviks võetud kondoomi õhuga täitmise testi, millega kontrollitakse nende lõhkemiskindlust ja elastsust (rahvusvaheline latekskondoomi standard – 18 liitrit. Durexi latekskondoomi standard – 22 liitrit. Tavaliselt mahutavad Durexi kondoomid lõhkemata 40 liitrit õhku)

Kui kondoom ei läbi mõnda testi edukalt, praagitakse välja kogu partii – mis võib sisaldada kuni 432 000 kondoomi!

Just Durexi põhjalikkus detailides ja rangeimad standardid on viinud selleni, et riiklikud ja rahvusvahelised reguleerivad asutused, tervishoiuministeeriumid, haiglad, teadlased ja akadeemikud peavad sageli meiega nõu.

Nemad teavad ... ja meie teame ... et sa võid Durexi peale kindel olla.