Miks Durex? Me teeme parimaid kondoome

Miks on Durexi kondoomid parimad? Durexil on kondoomide tootmises aastatepikkune kogemus. Nii võime julgelt öelda, et iga meie toode on läbiproovitud ja kontrollitud protsessi tulemus.

Iga kondoomi testitakse elektrooniliselt, lisaks läbivad iga partii proovieksemplarid tugevuse kontrollimiseks õhuga täitmise testi.

Rahvusvahelised standardid nõuavad, et kondoom mahutaks lõhkemiskindluse testis 18 liitrit õhku. Durexi kondoomid mahutavad tavaliselt lõhkemata 40 liitrit õhku. (See on vaid üks näide sellest, kuidas me mitte ainult ei täida ülemaailmseid kvaliteedinõudeid, vaid ületame neid.)

Proovikondoomid täidetakse lisaks veega, et kontrollida nende lekkekindlust. (Kindluse mõttes teeme kuus kaks miljonit veekatset.)

Kõik kondoomitüübid on ka dermatoloogiliselt testitud.

Asi on lausa nii, et kui kasvõi üks proovikondoom kukub mõnes testis läbi, praagitakse välja kogu partii (kuni 432 000 kondoomi).

Lisaks toodete testimises piiride avardamisele viime pidevalt läbi ka uuringuid, otsides uusi viise oma toodete täiustamiseks või püüdes tabada seksuaalkäitumise uusi trende, mis võivad viia täiesti uute tootevaldkondadeni.

See tähendab, et oleme kogunud väärtusliku andmevaramu, mida kasutavad sageli tervishoiuministeeriumid, haiglad, teadlased, akadeemikud ja muud seksuaalse tervisega tegelevad asutused.

Nii et ... siin see on: parimad protsessid, parimad kondoomid ja kõige selle taga kõige nutikam mõtteviis.

Võib-olla on just see põhjuseks, miks iga päev kasutavad miljonid inimesed üle maailma Durexi tooteid.