Ülemaailmne uurimus

Meil on pidevalt jätkuv uurimisprogramm, mis kasutab mitmesuguseid uuringutehnikaid, et anda meile olulist süvainfot tarbijate arvamuste ja mõtteviisi kohta. Nii saame oma töös arvestada uusimate ideede, trendide ja uuendustega.

2006.-2007. aastal viisime läbi seksuaalse heaolu uuringu, mille käigus küsitleti 26 riigis kokku 26 000 vähemalt 16-aastast isikut. Siin on tulemused.

Kas inimesed on seksuaalselt rahuldatud?

Seks võiks maailmas parim olla. Paistab, et me oleme kaotanud seiklusjanu, libiido ja huvi.

60% meist ütleb, et seks on lõbus, nauditav ja elu oluline osa. See-eest ainult 44% inimestest on oma seksuaaleluga täielikult rahul.

Paistab, et vanemaks saades oleme oma seksuaaleluga vähem rahul (mehed rohkem kui naised). See on osaliselt nii, kuna kaldume harvem seksima ja oleme suhtes olnud pikemalt.

Seks on meie jaoks vähem erutav ja muutub üksluisemaks. Huvitaval kombel ei ole laste saamisel rahulolule negatiivset mõju.

Mis on rahulolu mõjutavad füüsilised tegurid?

Stressivabadus ja hea vaimne ning füüsiline tervis

Orgasmi saavutamisega seotud stressi puudumine

Seksuaalfunktsiooni häirete puudumine

Sagedane seks ja eelmäng

Üldiselt kokkuvõetuna peame olema stressist vabad ja hea vaimse ning füüsilise tervise juures.

Orgasmi saamine on seksuaalse rahuldatuse juures võtmetähtsusega. Ainult 48% meie seast ütles, et nad saavad tavaliselt orgasmi. Üle maailma on regulaarselt orgasmi saamine meeste (64%) hulgas kaks korda sagedasem kui naiste seas.

Teine oluline komponent on meie uuringu põhjal erektsiooni säilitamine ja piisav libestus seksi nautimiseks. 34% küsitletud naistest on mõnel eluperioodil kogenud tupekuivust, 24%-l küsitletud meestest on olnud probleeme erektsiooni saamisega ja 29%-l erektsiooni püsimisega.

Mõlema soo jaoks mõjutab rahulolu taset ka seksi piisav sagedus koos küllaldase eelmänguga. Seksi sagedus ja seksuaalne rahuldatus on kõige kõrgem vanuses 20 kuni 34, kuid see jääb oluliseks ka vanemas eas. Üle 65-aastased seksivad endiselt sagedamini kui kord nädalas. Seksimise sagedus erineb riigiti.

Mis on rahulolu mõjutavad emotsionaalsed tegurid?

Läheduse tundmine oma partneriga

Põnev seksuaalelu

Seksuaalfunktsiooni häirete puudumine

Hea esimene seksuaalne kogemus

Seksuaalsed prioriteedid on muutumas. Soovime oma partneritega õrnemat, rafineeritumat seksuaalset kvaliteetaega, romantikat ja turvatunnet magamistoas.

Lähedus partneriga, partneripoolse armastuse ja austuse tundmine ning turvatunne mõjutavad oluliselt meie suutlikkust kogeda seksuaalset rahuldatust.

Vastastikune austus on rahuldust pakkuvas seksuaalelus esmatähtis. 82% neist, kes on seksuaalselt rahuldatud, ütlevad, et tunnetavad seksi ajal, kuidas partner suhtub neisse austusega. 93% soovib rohkem armastust ja romantikat, 36% tahaks veeta oma partneriga rohkem kvaliteetaega, 31% sooviks oma partneriga rohkem lõbu, paremat suhtlust ja suuremat intiimsust ning 29% sooviks suuremat suguiha. 37% sooviks tunda vähem stressi ja väsimust.

Ka seksuaalelu põnevus on oluline, kuigi see väheneb suhte käigus ajaga. Need, kes on olnud suhtes üle 3 aasta, kalduvad olema vabamad. Oluline on püüda hoida oma seksuaalelu võimalikult põneva ja erutavana. Meist 53% näeb eeliseid, mida annab seksuaalelus rollimängude, massaaži, seksuaalsete fantaasiate või sidumismängudega katsetamine.

Mida see kokkuvõttes tähendab?

Me peame oma seksuaalelule pühendama rohkem aega ja energiat, samuti on igal juhul kasu romantika ja meelelahutuse lisamisest! Me kõik peame olema vabamad, avatumad ja õppima, kuidas paremini naudingut tunda ja pakkuda. Samuti tasub kaaluda seksuaalelu rikastavate toodete kasutamist. 2/3 inimestest ei kasuta oma seksuaalelu mitmekesistamiseks mingeid tooteid, kuid pooled meist sooviks seda teha.

Kuidas saaksin suuremat rahuldust tunda?

Nagu me eelnevalt kirjeldasime, on seksuaalse rahuldatuse põhielemendid järgmised:

füüsiline ja emotsionaalne tervis

Me kõik peame olema hea tervise juures ja stressist vabad

Füsioloogilised probleemid

Me peame olema vabad seksuaalfunktsiooni häiretest

Emotsionaalsed suhted

Me peame end tundma suhtes armastatuna, austatuna, vabalt ja turvaliselt

Põnevus

Me vajame piisavalt põnevust, mitmekesisust ja lõbu!

On palju võimalusi, kuidas Durex saab sind aidata seksuaalse rahuldatuse saavutamisel. Alustame füüsilisest ja emotsionaalsest tervisest: kuigi see on midagi, mida me ei saa otseselt mõjutada, mõistame täielikult selle olulisust. Soovitame, et mõtleksid natuke, kuidas see asjaolu võib mõjutada sinu isiklikku rahulolu. Mis puutub füsioloogilistesse probleemidesse, siis võid tutvuda meie toodetega, millest on abi nii meeste kui ka naiste seksuaalfunktsiooni häirete ületamisel.

Kokkuvõte

Loodame, et meie uurimuse tulemused olid sinu jaoks huvitavad ja olulised. Loodetavasti annab see sulle mõtteid, kuidas saavutada täielikku rahulolu. See on segu füüsilistest ja emotsionaalsetest teguritest ning mõistmisest, mis toimib sinu puhul kõige paremini. Enamiku jaoks tähendab see oma seksuaalellu lõbu ja seikluslikkuse lisamist. See uurimus näitab, et seksuaalvahekordade sagedus ei ole seksuaalse rahuldatuse puhul kõige olulisem näitaja.

Iga kondoomi testitakse elektrooniliselt, lisaks läbivad iga partii proovieksemplarid tugevuse kontrollimiseks õhuga täitmise testi.
Rahvusvahelised standardid nõuavad, et kondoom mahutaks lõhkemiskindluse testis 18 liitrit õhku. Durexi kondoomid mahutavad tavaliselt lõhkemata 40 liitrit õhku. (See on vaid üks näide sellest, kuidas me mitte ainult ei täida ülemaailmseid kvaliteedinõudeid, vaid ületame neid.)

Proovikondoomid täidetakse lisaks veega, et kontrollida nende lekkekindlust. (Kindluse mõttes teeme kuus kaks miljonit veekatset.)
Kõik kondoomitüübid on ka dermatoloogiliselt testitud.

Asi on lausa nii, et kui kasvõi üks proovikondoom kukub mõnes testis läbi, praagitakse välja kogu partii (kuni 432 000 kondoomi).

Lisaks toodete testimises piiride avardamisele viime pidevalt läbi ka uuringuid, otsides uusi viise oma toodete täiustamiseks või püüdes tabada seksuaalkäitumise uusi trende, mis võivad viia täiesti uute tootevaldkondadeni.

See tähendab, et oleme kogunud väärtusliku andmevaramu, mida kasutavad sageli tervishoiuministeeriumid, haiglad, teadlased, akadeemikud ja muud seksuaalse tervisega tegelevad asutused.

Nii et ... siin see on: parimad protsessid, parimad kondoomid ja kõige selle taga kõige nutikam mõtteviis.

Võib-olla on just see põhjuseks, miks iga päev kasutavad miljonid inimesed üle maailma Durexi tooteid.

Asi on lausa nii, et kui kas või üks proovikondoom kukub mõnes testis läbi, praagitakse välja kogu partii (kuni 432 000 kondoomi).