DUREX Performax Intense kondoomid

Ribid ja täpid on loodud selleks, et naise tundlikkust suurendada, ning koos Performa libestusainega, et mehel hoogu maha võtta.

Toote omadused

  • Loodud, et aidata Sinul ja Su partneril saada ühist haripunkti.
  • Dermatoloogiliselt testitud.
  • Läbipaistev looduslik lateks
  • Nominallaius 56 mm
  • 100% elektrooniliselt testitud

Toode saadaval ka: Pakend: 3, 6, 10

Toote kirjeldus

Loodud ühiseks kulminatsiooniks. Performa™ libestusaine sisaldab 5% bensokaiini, mis on paikne tuimesti, et aidata mehel kauem kesta. Ribide ja täppidega kondoom, et aidata naisel suuremat orgasmi saada.
Enneaegne ejakulatsioon on tavaline probleem, millel võib olla palju põhjuseid ja mis võib vajada arstlikku konsultatsiooni/järelvalvet. Kui need kondoomid ei aita, tasub pidada nõu arstiga.
Dermatoloogiliselt testitud. Eriline viis, kuidas me oma kondoome teeme, tähendab, et need lõhnavad paremini.
Durex PlayTM libestite ja massažigeelide kasutamine võib seksi parandada. Sobivust kondoomidega vaadake konkreetse libesti juhendist.

Hoida jahedas, kuivas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest.

Durex kondoomide kasutamine: pange kondoom peenisele, enne kui see puudutab teist isikut. See aitab vältida rasedust ja suguhaigustesse nakatumise võimalust. Enne kasutamist kontrollide kondoomi ümbrisel olevat aegumiskuupäeva. Kui kondoomi ümbris on kahjustatud, visake see minema ja kasutage uut kahjustamata pakendist. Kondoomi ja tema rulli suund on näidatud pakendil logoga. Alati paigaldage kondoom rulliga väljaspool, nagu näidatud pakendil.

Kondoomi paigaldamine: 1. Käsitsege kondoomi ettevaatlikult, et vältida selle kahjustamist küünte ja teravate esemetega. 2. Rullitav osa väljaspool, pigistage kondoomi nibukujulist otsa ja asetage kondoom erekteerunud peenise otsale. 3. Rullige kondoom lõpuni lahti. Kui te tunnete, et kondoom libiseb maha või on peenise peal pingul, peatuge ja kontrollige kondoomi, kuna see võib põhjustada kondoomi purunemist. Varsti pärast ejakulatsiooni tuleb kondoom ära võtta. Enne eemaldamist hoidke kondoomi peenisejuure kohalt kindlat kinni. 4. Visake kondoom prügikasti. Ärge visake seda WC-potti.

Kasutage ainult neid libesteid, mida soovitatakse kondoomidega kasutada. Õlipõhised libestid (vaseliin, beebiõli ja mõned pessaarid) ja mõned paiksed ravimid, mida kantakse peenisele või tuppe, võivad kondoome kahjustada .Anaalseksi jaoks kasutage lisa libestusainet (mitte kasutada Durex Tingling või Embrace) kondoomi välisel poolel. Kui kasutate esmalt kondoomi oraalseksiks, peaksite iga järgneva seksitüübi jaoks kasutama uut kondoomi.

Pidage nõu arsti või apteekriga: kui te kasutate paikseid ravimeid, mida kantakse peenisele või tuppe; ärritus/ebamugavus püsib pärast kasutamist; te ei ole kindel, kas olete allergiline lateksi suhtes; kondoom lekib või puruneb kasutamise ajal (tehke seda nii kiiresti kui võimalik ja 72 tunni jooksul).

See kondoom valmistatud looduslikust latekskummist, mis võib põhjustada allergilist reaktsiooni, kaasa arvatud anafülaktiline šokk, kui kasutaja on allergiline lateksi suhtes.