DUREX Play Cherry libesti

Play Cheeky Cherry tundub sile, maitseb magusalt ja on hõrgult puuviljane. Kasuta seda kus iganes soovid ja millal iganes soovid.

Toote omadused

  • Kirsimaitseline ja -lõhnaline naudingugeel magusamaks tundeks.
  • Ohutu kasutamiseks Durex kondoomidega.

Toode saadaval ka: 50 ml pudel

Toote kirjeldus

Play Cheeky Cherry tundub sile, maitseb magusalt ja on hõrgult puuviljane. Kasuta seda kus iganes soovid ja millal iganes soovid.
Durex intiimlibestid võivad leevendada vaginaalset kuivust ja intiimset ebamugavust, luues sensuaalse kogemuse teile mõlemale.
See on veepõhine libesti, seega on Durex Play™ Cheeky Cherry´t ohutu kasutada koos kondoomidega - lihtsalt kanna juba paigaldatud kondoomile.

Hoida jahedas, kuivas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest.

Durex Play™ Cherry sobib vaginaal-, anaal- ja oraalseksiks. See ei ole rasestumisvastane vahend ja see ei sisalda spermitsiidi.
Kuidas kasutada: võtke kork ära, pigistage õrnalt ja kandke libesti kuhu iganes soovite. Kui vajate rohkem, lisage juurde.
Peale avamist kasutage 3 kuu jooksul.

Kastada vastavalt juhendile. Durex libestid võivad aeglustada spermatosoidide liikuvust. Vältida silma, vigastatud nahale või haavadele sattumist. Kui tekib ärritus, lõpetage selle libesti kasutamine. Kui ärritusnähud ei möödu või kogu aeg on vajalik lisada libestit, pöördge arsti poole.Pöörduge arsti poole, kui teie või teie partner on rase või toidab rinnaga. Kui teil on pidev vaginaalne kuivus, konsulteerige arstiga. Hoida lastele kättesaamatus kohas
See libesti on vees lahustuv ja kergesti mahapestav. Samuti on see mittekleepuv.