DUREX Play Warming

Play Warming libesti spetsiaalsed koostisosad loovad õrna soojuse, mis kütab üles.

Toote omadused

  • Veepõhine libesti
  • Ohutu Durex kondoomidega kasutamiseks

Toode saadaval ka: 50 ml pudel

Toote kirjeldus

Play Warming libesti soojendab nahka kokkupuutel, seega te mitte ainult ei tunne suurepärast libedat tunnet , aga ka soojust kuhu iganes otsustate seda panna. Lisanipp: puhuge õrnalt, et suurendada soojendavat toimet ja muuda tunne veelgi tugevamaks. See on veepõhine libesti, seega ohutu kondoomidega kasutamiseks. Saadaval 50 ml pudelites. 

Hoida jahedas, kuivas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest.

Durex Play™ Warming sobib vaginaal-, anaal- ja oraalseksiks. See ei ole rasestumisvastane vahend ja see ei sisalda spermitsiidi.
Kuidas kasutada: võtke kork ära, pigistage õrnalt ja kandke libesti kuhu iganes soovite. Kui vajate rohkem, lisage juurde.
Peale avamist kasutage 3 kuu jooksul.

Kastada vastavalt juhendile. Durex libestid võivad aeglustada spermatosoidide liikuvust. Vältida silma, vigastatud nahale või haavadele sattumist. Kui tekib ärritus, lõpetage selle libesti kasutamine. Kui ärritusnähud ei möödu või kogu aeg on vajalik lisada libestit, pöördge arsti poole.Pöörduge arsti poole, kui teie või teie partner on rase või toidab rinnaga. Kui teil on pidev vaginaalne kuivus, konsulteerige arstiga. Hoida lastele kättesaamatus kohas
See libesti on vees lahustuv ja kergesti mahapestav. Samuti on see mittekleepuv.