DUREX Play Stimulating 2 in1 libesti

Meie ühtlane ja siidine stimuleeriv massažigeel sisaldab guaraanat ning sellel on õrn aroom ja maitse, et tõeliselt Sinu tundeid äratada.

Toote omadused

  • Ohutu kondoomidega kasutamiseks

Toode saadaval ka: 200 ml pudel

Toote kirjeldus

Durex Play Stimulating 2 in 1 massažigeel & libesti sisaldab guaraanat, mis on levinud Amazoonase jõgikonnas, peamiselt Brasiilias. Selles on rikkalikult koffeiini ja usutakse, et see parandab ärksust, tuju ja füüsilist vastupidavust. Play Stimulating 2 in 1 on pehme, ühtlane ja siidine ning küllalt õrn, et seda üle keha kasutada, samuti intiimpiirkondades. Sellel on õrn lõhn erutavaks aroomiteraapiaks. Meie spetsiaalselt disainitud pudelil on unikaalne massažiaplikaator veel paremaks kogemuseks.

Hoida jahedas, kuivas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest.

Durex Play™ sobib vaginaal-, anaal- ja oraalseksiks. See ei ole rasestumisvastane vahend ja see ei sisalda spermitsiidi.
Kuidas kasutada: võtke kork ära, pigistage õrnalt ja kandke libesti kuhu iganes soovite. Kui vajate rohkem, lisage juurde.
Peale avamist kasutage 3 kuu jooksul. See veepõhine libesti ja see on kergesti mahapestav.

Kastada vastavalt juhendile. Durex libestid võivad aeglustada spermatosoidide liikuvust. Vältida silma, vigastatud nahale või haavadele sattumist. Kui tekib ärritus, lõpetage selle libesti kasutamine. Kui ärritusnähud ei möödu või kogu aeg on vajalik lisada libestit, pöördge arsti poole.Pöörduge arsti poole, kui teie või teie partner on rase või toidab rinnaga. Kui teil on pidev vaginaalne kuivus, konsulteerige arstiga. Hoida lastele kättesaamatus kohas
See libesti on vees lahustuv ja kergesti mahapestav. Samuti on see mittekleepuv.