Otse põhisisu juurde

Durexi Play-sarja vibreerivad tooted on vees kasutades ohutud. Küll aga ei soovita me vees kasutada seadmeid, milles on eemaldatav patarei (nt Durexi Play® Delight).

Intense Pure Fantasy on isiklik massaažiseade, mida saab kasutada igal pool üle keha oma isikliku naudingu suurendamiseks. Kui kasutate massaažiseadet genitaalide piirkonna stimuleerimiseks, soovitame kasutada kondoomi, et hoida massaažiseade puhtana ja vältida bakterite/mikroorganismide levikut. Intense Pure Fantasy on veekindel ja seda saab hõlpsalt puhastada sooja vee ning seebiga, järgides tootelehe juhiseid. Kui kasutate massaažiseadet ühel kehapiirkonnal, puhastage see korralikult enne teisel kehapiirkonnal kasutamist.

Isiklikud massaažiseadmed on loodud eelkõige naisi silmas pidades, kuid need sobivad hästi kasutamiseks nii üksi kui ka koos partneriga. Lisaks tasub meeles pidada, et ka mehed võivad nautida isikliku massaažiseadmega stimuleerimist.

Reegleid ei ole. Parim, mida sa teha saad, on lihtsalt lõõgastuda, nautida ja katsetada.

Kui proovid seda esimest korda, pigista pisut libestit oma sõrmeotstele ja määri seda õrnalt oma intiimpiirkonnale. Libestit saab kasutada nii kondoomiga kui ilma – ükskõik, kas see on siis juba peal või mitte.

Ära enne kondoomi pealepanekut libestiga liialda, kuna muidu võib kondoom seksi ajal maha tulla. Vajadusel saad alati libestit lisada.

Paljud leiavad, et libesti kasutamine koos massaažiseadmega on midagi erilist.

Nii saab massaažiseadmega liuelda üle kogu keha, pakkudes intensiivsemaid aistinguid.

Kõik Durexi Play libestid on igat liiki massaažiseadmetega kasutamisel täiesti ohutud ja need saab hõlpsalt veega maha pesta.

Igal pool.

Durexi Play libestid on ohutud kasutamiseks kogu kehal ja nende allaneelamine on ohutu.

Ainuke asi, mida me ei soovita, on kõdistava efektiga libesti kasutamine anaalseksiks, kuna mõned inimesed võivad olla selle suhtes tundlikumad.

Jah.

Ei. Naiste tupekuivusel võib olla palju põhjusi, sh stress, hiljutine sünnitus, tampoonide kasutamine ja hormoonitaseme kõikumine.

Libesteid on teenimatult kaua seostatud ainult anaalseksi või tupekuivusega.

Nüüd on aga aina populaarsem kasutada libesteid lihtsalt paremaks seksiks.

Libesteid saab kasutada aistingute elavdamiseks, naudingu suurendamiseks või lihtsalt kehaomase libestamise täiendamiseks.

Durexi Play libestid on loodud spetsiaalselt selleks, et saaksid nautida parimat seksi!

Tooteandmete uurimise ajamahukust arvestades esitame partiinumbri andmeid ainult õiguskaitseorganitele. Küll aga saame sulle anda mõningat üldist teavet.

Durexi fooliumpakenditele ja karpidele on trükitud partiinumber ja aegumiskuupäev, mis on antud tootmisrajatisest väljumise ja laialiveoks pakendamise seisuga. Tavaliselt jõuavad meie saadetised tarnekeskuse lattu 90 päevaga. Pakendil olev aegumiskuupäev näitab toote nõuetekohase toimivuse perioodi, mis põhineb teaduslikel stabiilsusandmetel. Durexi kondoomide kasutusiga on tavaliselt 5 aastat. Ainuke erand on praegu Durexi polüisopreenist kondoom Avanti Bare, mille kasutusiga on 3 aastat.

Näiteks aegumiskuupäev 2014-05 näitab, et kondoom toodeti 2009. aasta mais ja see jõudis müüki ilmselt pärast 2009. aasta augustit.

Praegu puuduvad konkreetsed standardid anaalseksi kondoomide tootmiseks. Anaalseksi puhul on soovitatav kanda pealepandud kondoomi välispinnale täiendavat vee- või silikoonipõhist libestit, et vähendada kondoomi purunemise või mahalibisemise ohtu.

Kondoomide vees või vee all kasutamise kohta pole tehtud teaduslikke uuringuid. Sellistes tingimustes võib suureneda näiteks kondoomi mahalibisemise oht. Merevees sisalduv sool ei kahjusta kondoomimaterjali, kuid basseinides kasutatavad kemikaalid (nt kloor ja osoon) võivad seda teha. Vees sisalduvad vanniõlid ja muud ained või duši all kasutatavad vahendid võivad latekskondoomi materjali kahjustada.

Durexi maitsestatud kondoomid on mõeldud peamiselt vaginaalseks seksiks. Küll aga on libesti ka allaneelamiseks ohutu, nii et oraalseks on võimalik. Kui kasutate seda oraalseksiks, soovitame vaginaalseks seksiks kasutada uut kondoomi.

Ei. Kondoomi paksus pole tingimata seotud selle turvalisusega.

Durexi kondoomid on kogu maailmas kvaliteedi võrdkuju, vastates kõigile riiklikele ja rahvusvahelistele nõuetele või neid koguni ületades.

Me oleme Durexi kvaliteeditähise (Durex Quality) nõudeid isegi karmistanud, et ületada regulatiivsete standarditega ettenähtu.

Siin on üks näide:

kondoomi lõhkemiskindluse katse rahvusvaheline standard on 18 liitrit õhku. Meie nõue on 22 liitrit ja tavaliselt mahutab Durexi kondoom lõhkemata 40 liitrit.

Iga Durexi kondoom läbib elektroonilised testid, et veenduda selle vastupidavuses.

Samuti võetakse igast partiist juhuslikke näidiseid põhjalikumaks kvaliteedikontrolliks.

Pärast paksuse ja pikkuse mõõtmist läbivad proovieksemplarid õhuga täitmise testi, et kontrollida nende lõhkemiskindlust ja elastsust (tavaliselt mahutab Durexi kondoom lõhkemata 40 liitrit õhku).

Lisaks kontrollitakse veega lekkekindlust.

Proovikondoomid täidetakse veega, jäetakse üheks minutiks rippuma ja keeratakse kuivatuspaberi sisse, millel on näha võimalikud lekked.

Durexi tehastes viiakse iga kuu läbi umbes kaks miljonit veekatset.

Kui proovieksemplar ei läbi mõnda katset edukalt, praagitakse välja kogu partii!

Meil on kondoomide tootmisega üle 80 aasta kogemust. Nii pole üllatav, et Durexi kondoomid on maailmas juhtival kohal.

Kõigis meie kondoomides kasutatakse laitmatu kvaliteediga toorainet. Iga kondoomi testitakse elektrooniliselt aukude ja defektide suhtes. Me oleme ka uuenduste osas teerajajad.

See tähendab, et kõigi standardsete Durexi kondoomide pealepanemine käib kiiresti ja lihtsalt ning neid on mugavam kasutada.