Paljudele paaridele ja üksikutele on sekslelude kasutamine regulaarne ja nauditav osa nende seksuaalsest kogemusest. Aga teiste jaoks, kes pole neid varem proovinud, võib see olla natuke nõutuks tegev, et teada, kust alustada. Selles artiklis selgitame kõike alates vibraatoritest kuni peeniserõngasteni, seega saate ise otsustada, kui soovite midagi lõbusat lisada.

Tutvuge meie valikuga

Tõenäoliselt on parim koht sekslelude valikuga tutvumiseks meie veebileht. Sealt leiate kõike alates peeniserõngastest kuni kuulvibraatoriteni, seksleluseid naistele, paaridele ja isegi näpunäiteid, kuidas neid kasutada. Arutage oma partneriga läbi erinevad võimalused ja leidke just see, mis teid köidab. Juba sellest rääkimine on lõbus ja tõenäoliselt lähendab teid teineteisele veelgi.

Kui olete otsustanud, mida soovite, avastate peagi, et sekslelude ostmist saab teha hõlpsasti ja diskreetselt internetis või erootikapoes. Durex isegi pakib meie seksitooted lihtpakendisse, nii et te ei pea muretsema ka kohaletoimetaja kergitatud kulmude pärast.

Masseerimine ja vibratsioon

Masseerivad ja vibreerivad sekslelud on eriti populaarsed. Suurepäraseks alguseks võiks olla pehme-sametine Durex Intense Delight kuulvibraator. Spetsiaalselt vormitud kuju sobitub peopesasse ja seda saab hõlpsasti liigutada nautimaks mõnu üle kogu keha. Vibreerivad aistingud erinevad väga palju teie partneri käte või peenise poolt tekitavatest aistingutest eelmängu ja seksi ajal ning paljude arvates võivad need orgasmi saavutamiseks veelgi tõhusamad olla.

Sekslelud ei tohiks olla liiga keerulised ega rasked kasutada, mistõttu kõik meie täiskasvanute sekslelud on tehtud intuitiivseks ja lihtsalt kasutatavaks. Kõigil neil on vajaduse korral kaasas patareid, nii et saate mängima hakata kohe, kui need karbist välja võtate.

Peeniserõngad

Peeniserõngad on teine variant, mida te võiksite tahta proovida. Peeniserõngas käib peenise ümber nagu Durex Pleasure Ring, või peenise ja munandite ümber verevoolu aeglustamiseks, aidates meestel hoida kauem kõva. Osad nendest, nagu Durex Little Devil ja Durex Vibrations peeniserõngas, vibreerivad, et pakkuda mõlemale partnerile suuremat naudingut.

Libestid suurendavad naudingut

Loodetavasti annab see teile palju mõtteainet. Pidage meeles, et seksleludega kasutage alati sobivat libestit, nagu näiteks Durex Guarana  2in1 massaažigeel-libesti Amasoonase guaraana taimeekstraktiga (ohutu kasutamiseks leludega, kuid mitte kondoomidega). Palju muid Durexi libesteid saab kasutada nii leludega kui ka kondoomidega (loe kaasasolevat juhendit) ja need võivad muuta mängu meeldivamaks - nii üksinda kui ka koos partneriga - nii et proovige erinevaid, et teada saada, milline neist just teile kõige rohkem meeldib.

Sõltumata sellest, kas olete suhtes või kulgete üksinda, võivad sekslelud lisada magamistuppa elevust ja mõnu – nii et miks mitte võtta üks või kaks ja vaadata kuidas läheb.

RB-M-01604