Ei ole olemas ühte sorti kondoome, mis sobivad kõigile; me oleme kõik erinevad ja meile meeldivad ja ei meeldi erinevad asjad, mistõttu on hea eksperimenteerida, kuni leiate kondoomi, mis sobib teile mõlemale. Siledad kondoomid, ribide, täppide ja muude tekstuuridega kondoomid kaitsevad suguliselt levivate haiguste ja soovimatu raseduste eest, kuid need pakuvad ka lisastimulatsiooni, mis võib pakkuda lisanaudingut ja lõbu. Proovides erinevate tüüpi kondoome, sealhulgas ribidega kondoomid, täppidega kondoomid või nii täppide kui ka ribidega kondoomid, saate välja selgitada stiili, mis pakub teile mõlemale kõige rohkem naudingut.

Mis on ribidega kondoom?

Ribidega kondoomidel on pisut väljaulatuvad ribid, mis on paigutatud strateegiliselt, et suurendada tundlikkust, kui sa selle peale paned. Kui kasutate ribidega kondoomi, võib selle tekstuur suurendada hõõrdumist, tugevdades teie mõlema tundlikkust.

Mis on täppidega kondoom?

Täppidega kondoomidel on lateksi välisküljel kõrgendatud täpid, mis suurendavad tundlikkust just seal, kus soovite. Durex Pleasuremax kondoomidel ja Durex Intense kondoomidel on nii ribid kui täpid ning need on loodud teie vahekorrale lisama täiendavat hõõrdumist ja stimulatsiooni.

Miks kasutada tekstuuriga kondoome?

Kondoomi kasutmine aitab teil mõlemal lõõgastuda ja hetkes püsida, sest te ei muretse tagajärgede pärast. Tekstuuriga kondoomide valimine võib suurendada seksuaalset naudingut, mis lisaks suurepärasele enesetundele võib linade vahel teie mõlema enesekindlust suurendada - mõelge neist kui väikesest salarelvast, mida kohtinguõhtul käepärast hoida.

Erinevat tüüpi kondoomidega eksperimenteerimine on erutav ja võib teie kohtumistele lisamõnusid pakkuda, sest kõigile meeldib uute asjade proovimine, eks? Veelgi mitmekesisemaks muutmiseks saab kõiki meie libesteid ja naudingugeele kasutada ka ribide ja täppidega kondoomidega.

Sõltumata sellest, kas eelistate siledaid kondoome või ribide ja täppidega kondoome, on teil vahva teada saada, mis just teie jaoks kõige paremini sobib. See kõik on lõbus ja täis avastamist, et mis just teid erutab.

RB-M-00856