Kus on Sinu seksuaalsuse kõrgpunkt?

Hea seks on midagi palju enamat, kui ainult peenis ja tupp. Paljud meist on unustanud, et üle kogu meie keha on erogeensed tsoonid ja üllataval kombel on need meestel ja naistel sarnased. Järgmine kord, kui voodisse lähete, katsetage ja uurige eelnevalt oma partneri igat sentimeetrit, selle asemel, et kohe asja kallale asuda.

Kui Sul on tunne, et mõned olulised kohad on jäänud tähelepanuta, võib olla hea mõte jätta see leht oma sülearvutis avatuks järgmine kord, kui korraks poodi jooksed...

Alustagem siis nende 8 erogeense tsooniga, mida Sa peaksid teadma.

1. Huuled

Kuna suudlemine on tavaliselt paljudele inimestele stardipunktiks, aitab partneri huultele pisut kauem keskendumine soojendada ja meeled uitama saada.

Proovi seda: Lähene aegluubis oma partneri huultele, suudle neid ja hõõru keelt õrnalt nende vastu - kui partnerile paistab see meeldivat, proovi imeda ka tema alumist huult.

Või seda: Paita ja masseeri oma huultega partneri omi ning proovi neid mänguliselt kergelt üksteise peale suruda, pehmelt näksida või isegi pöidlaga silitada.

2. Kael ja rangluu

Kaela külgedel ja kuklal on nii palju närvilõpmeid, et mõne inimese erutamiseks piisab vaid kergest puudutusest kaelal.

Proovi seda: Vaheldumisi suudle ja näksi õrnalt kaela - kontrast on äärmiselt erutav. Siin võib ka natuke rohmakust lisada hammustades ja imedes, kui see Sinu partnerile meeldib.

Või seda: Tõmba oma keelega kuklaaugust kuni kaelani.

3. Kõrvad

Paljude jaoks on kõrva seksikaim osa sagar, teiste jaoks aga hoopis mesijutu sosin.

Proovi seda: Kõdista partneri kõrva äärt sõrmega samal ajal, kui silute lahtiseid juuksesalke kõrva taha.

Või seda: Kaela suudeldes liigu õrnalt ülespoole, hingates kergelt kõrva lähedal ja imedes kõrva äärt.

4. Peanahk

Selleks on hea põhjus, miks need väikesed peamasseerijad on nii populaarseks muutunud, kuid kaks paari käsi on alati paremad kui üks.

Proovi seda: Alusta partneri juustega mängimisest ja liigu edasi tema peanaha masseerimisele sõrmedega. Kuumust annab juurde ja loob hea enesetunde küüntega õrnalt üle peanaha tõmbamine.

Või seda: Vajuta sõrmenukkidega või pigista õrnalt kaelast ülespoole, juuksepiiri osa. See aitab suurepäraselt pingeid vabastada.

5. Randme sisemine pool

Kuna randme sisemine osa on koht, mida tavaliselt eriti ei puudutata, võib just see olla väga tundlik koht.

Proovi seda: Istudes oma partneri vastas – näiteks laua taga töötaks hästi - loo temaga silmside, hoides õrnalt tema rannet oma käes ja kasutades oma teise käe pöialt, silita tema randme keskmist osa.

Või seda: Eelmäng ei toimu ainult magamistoas - järgmine kord, kui olete koos väljas jalutamas ja käest kinni hoides, silita pöidla abil rannet seestpoolt. Võib juhtuda, et koju tagasi sõidate hoopis lühemat teed pidi, kui algselt plaanisite ...

6. Rinnanibud

Nibud on täis närvilõpmeid ja on üks tundlikumaid kehapiirkondi. Meeste osas kipub see vahel ununema, kuid mõne mehe jaoks on nende nibud uskumatult tundlikud.

Proovi seda: Silita sõrmedega nibude ümbrust ja suudele neid õrnalt. Alusta õrnalt ja uuri välja, kuidas partnerile meeldib.

Või seda: Alusta vaikselt neile kergelt puhumisega, kui teie partner soovib enamat - edenege pikkade lakkumiste ja keelerullideni.

7. Tuharad

Tuharatel on miljoneid närvilõpmeid. Ole mänguline!

Proovi seda: Tee partnerile pikk seljamassaaž ja pärast alaselga liigu kuumust juurde keerama tuharate poole.

Või seda: Kui Su partner pakub sulle suuseksi, pigista tema tuharaid, et näidata, kui palju sa seda naudid. Mõnele meeldib seksimise ajal või eelmängu osana ulakas pepulaks, et tõeliselt erutuda.

8. Jalad

Kui Sa oled saanud kunagi tõeliselt head pediküüri ja jalamassaaži, siis Sa juba tead, millest jutt.

Proovi seda: Kui teed oma partnerile jalamassaaži, kummardu ja võta üks või kaks tema varvast suhu.  

Või seda: Nipsuta, suudle ja näpista õrnalt nahka jalgadel ja varvastel või määri neid massaažigeeliga, näiteks Durex Play 2 in 1.

On tõsi, et erinevatele inimestele meeldivad erinevad kohad kust neid puudutatakse ja see, mis ajab ühe hulluks, võib teise jaoks olla hoopis mahajahutav, kuid pöörates tähelepanu kõigile oma kallima erinevatele kehapiirkondadele, võite lihtsa vaevaga avastada mõned varjatud kõrgpunkti kohad.

Tahad rohkem? Reie siseküljed, vaagnapiirkond, peenis ja tupp on ilmselged, nii et me ei lisanud neid siia, kuid meil on veel palju näpunäiteid hea oraalseksi kohta ja mida teha oma kätega, kui see on see, mida Sa otsid.

RB-M-00816